Wyszukaj w airfoto   Katalog zdjęć   ART   Klub   Dane statków powietrznych   Download   Forum   Linki   Newsy   Kontakt Newsy
  zapisz
  wypisz
EPGD Spotters w mediach
- EPGD Spotters w mediach
„Tęsknota za lataniem” – pod takim tytułem ukazał się w wydaniu Dziennika Bałtyckiego z dnia 25 listopada 2005r. reportaż o grupie fotografów lotniczych EPGD Spotters. W sobotę, 26 listopada, zaś gdańscy spotterzy zostali zaproszeni przez redaktora Piotra Świąca do studia TVP3 na wzięcie udziału w programie prowadzonym na żywo - „Dzień dobry tu Gdańsk”.
Dzięki mediom możemy pokazać ludziom nasze niecodzienne hobby oraz zachęcić fascynatów lotnictwa do przystąpienia do naszego grona. Klub swą działalność prowadzi na lotnisku Gdańsk – Rębiechowo i tam najczęściej można spotkać spotterów fotografujących samoloty. Nasza pasja staje się coraz popularniejsza w naszym kraju ze względu na swoją oryginalność i obcowanie z maszynami, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu wzbudzały w ludziach strach.

Wizyta w studio TVP3
Artykuł w Dzienniku Bałtyckim

- Publikacja prac gdańskich spotterów
Kolekcja zdjęć grupy EPGD Spotters powiększa się każdego dnia. Obecnie z samego lotniska Lecha Wałęsy w Gdańsku posiadamy ponad 1800 zdjęć opublikowanych w międzynarodowej galerii lotniczej Airliners.net. EPGD Spotters utrzymuje stałą współprace z największym polskim serwisem lotniczym Airfoto.pl. Serwis ów tworzą spotterz z całej Polski, na łamach galerii Airfoto.pl można odnaleźć przeszło 1200 zdjęć z Rębiechowa.

- EPGD Spotters za granicą
Za sprawą przewoźników niskokosztowych, którzy ostatnimi czasy bardzo dynamicznie rozwijają się na naszym lotnisku mamy możliwość uprawiania spottingu na lotniskach zagranicznych. Stosunkowo niskie ceny biletów oraz atrakcyjność portów docelowych zachęcają nas do podróży. W ubiegłych dwóch miesiącach EPGD Spotters odwiedziło Frankfurt, Zurich, Londyn oraz Berlin .Kolejne podróże niebawem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Gdańskiego Klubu Miłośników Lotnictwa (EPGD Spotters): www.epgdspotters.tk.
20 stycznia 2015
KALENDARZ LOTNICZY AIRFOTO 2015 JUŻ W SPRZEDAŻY !
... więcej
18 stycznia 2015
Nowa publikacja "Łączność" z serii Szkolenie samolotowe EASA
... więcej
17 stycznia 2015
Ostatnio dodane zdjęcie w kategorii Exclusive

... więcej
Sonda
Archiwum ankiet
Rejestracja domen, Hosting, Serwery WWW, Backup online, Komputer osobisty w chmurze