Wyszukaj w airfoto   Katalog zdjęć   ART   Klub   Dane statków powietrznych   Download   Forum   Linki   Newsy   Kontakt Newsy
  zapisz
  wypisz
Nowa publikacja "Łączność" z serii Szkolenie samolotowe EASAWydawnictwo Pileus poszerzyło ofertę o kolejną pozycję książkową.
Jest to drugi podręcznikz serii Szkolenie samolotowe EASA - "Łączność".
Publikacja jest w pełni zgodna z sylabusem Part - FCL w zakresie szkolenia do licencji pilota samolotowego liniowego ATPL. Tym samym pokrywa materiał do licencji turystycznej PPL oraz zawodowej CPL w lotach VFR i IFR. Publikacja będzie pomocna także przy szkoleniu użytkowników radiostacji innych specjalności - informatorów FIS, kontrolerów ATC, dyspozytorów lotniczych, pracowników firm handlingowych.

Atutem podręcznika jest przedstawienie zasad prowadzenia korespondencji równolegle w języku polskim i angielskim. Zawarte w treści przykłady i rysunki przyspieszają proces nauki. Dołączona płyta CD pozwala "osłuchać" się z przykładami z książki oraz pomaga przygotować się do państwowych egzaminów  z języka angielskiego dla pilotów oraz kontrolerów. Zawarta na niej dodatkowa lekcja obejmuje specjalistyczne słownictwo w języku angielskim używane w różnych sytuacjach na lotnisku.

Autorem jest Rafa
ł Laskowski - wychowanek dwóch aeroklubów, absolwent Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej.
Na co dzie
ń pilot i Szef Instruktorów Szkolenia Teoretycznego regionalnej linii lotniczej Eurolot. Wykładowca szkoleń dla pilotów samolotowych i dyspozytorów lotniczych.

Pileus jest firmą o profilu wydawniczym działającą na rynku od roku 2012r. W ofercie dostępne są między innymi logbooki dla różnych specjalności zgodne z najnowszymi wymaganiami EASA, kalendarze ścienne, terminarze lotnicze.

Aktualnie trwaj
ą prace nad kolejnymi podręcznikami autorów polskich jak i zagranicznych. W grudniu ukazała się nowa pozycja z serii szkolenie szybowcowe "Podręcznik pilota szybowcowego".

Na rok 2015 zapowiadane są kolejne tytuły oraz powiększenie serii Szkolenie samolotowe EASA o przedmioty "Meteorologia" oraz "Nawigacja".

Dostępne pozycje wydawnicze znajdą Państwo na stronie sklep.pileus.eu oraz u dystrybutorów , których lista znajduje się na stronie wydawnictwa.

Dodatkowych informacji udziela:
Wydawnictwo Pileus
biuro@pileus.eu
(22) 393 11 40 (9-17)

20 stycznia 2015
KALENDARZ LOTNICZY AIRFOTO 2015 JUŻ W SPRZEDAŻY !
... więcej
18 stycznia 2015
Nowa publikacja "Łączność" z serii Szkolenie samolotowe EASA
... więcej
17 stycznia 2015
Ostatnio dodane zdjęcie w kategorii Exclusive

... więcej
Sonda
Archiwum ankiet
Rejestracja domen, Hosting, Serwery WWW, Backup online, Komputer osobisty w chmurze